NARZĘDZIA DO KONTAKTU Z KLIENTEM

Skuteczne narzędzia do kontaktu z firmą,

które ułatwią Ci zdobywanie nowych zleceń i klientów

Zwiększ liczbę zapytań pozyskiwanych ze strony internetowej Twojej firmy. Wykorzystaj nowoczesne narzędzia do komunikacji z klientem, by zwielokrotnić przychody swojego biznesu.

contact-intro-img
FIRMOWA POCZTA

Wysyłaj wiadomości e-mail

z adresem Twojej firmy

Wzbudź zaufanie klientów, komunikując się z nimi z wykorzystaniem adresu e-mail w domenie własnej strony internetowej. Zastąp darmowy adres typu
twoja-domena@gmail.com profesjonalną skrzynką mailową, taką jak np. biuro@twoja-domena.pl czy jan.kowalski@twoja-domena.pl

Dzięki tej prostej zmianie masz gwarancję, że nikt nie podszyje się pod Twoją firmę, a klienci łatwiej odnajdą właściwy e-mail przy wysyłaniu do Ciebie wiadomości.

service-contact-email
service-contact-callback
CALL-BACK, ODDZWONIMY DO CIEBIE

Nie czekaj, aż klient sam zadzwoni,

niech Twoja strona zrobi to za niego!

Zwiększ liczbę rozmów telefonicznych z nowymi klientami, dzięki wykorzystaniu mechanizmu oddzwaniania do użytkownika (call-back).

Potencjalni klienci odwiedzający Twoją stronę internetową chętniej nawiążą z Tobą kontakt, jeśli to Ty wykonasz pierwszy krok. Oczywiście, nie musisz robić tego ręcznie. Na Twojej stronie www zainstalujemy prosty skrypt, który zaproponuje nawiązanie połączenia w zaledwie kilkadziesiąt sekund od podania numeru przez zainteresowaną osobę. W ten sposób liczba kontaktów z internetu ma szansę wzrosnąć niemal dwukrotnie.

LIVE-CHAT, CZAT NA STRONIE INTERNETOWEJ

Rozmawiaj z klientami

podczas ich wizyty na Twojej stronie

Wykorzystaj wirtualnego doradcę, który będzie towarzyszył klientom w podróży po stronie internetowej Twojej firmy. Rozwiej wszelkie wątpliwości i przekonaj klientów do skorzystania z Twojej oferty.

Czat z konsultantem na stronie internetowej daje użytkownikom możliwość uzyskania szybkiej porady i odpowiedzi na pytania, które mogą pojawić się przed zakupem. Zadbaj o obsługę klienta na firmowej stronie i zdobywaj więcej zleceń.

 

service-contact-chat
service-contact-form
FORMULARZE KONTAKTOWE

Wykorzystaj kosmicznie skuteczne

formularze kontaktowe

Zdobywaj kontakty do potencjalnych klientów i buduj własną sieć biznesowych adresów e-mail, odpowiadając na pytania użytkowników.

Formularze kontaktowe na firmowych stronach www pozwalają klientom zadać nawet szczegółowe i rozbudowane pytania. Dla Twojej firmy to okazja do poznania potrzeb rynku, nawiązania bezpośredniego kontaktu, a także utrzymywania go później. Zgromadzone w ten sposób adresy e-mail możesz bowiem wykorzystać np. w kampanii mailingowej promującej Twoją markę.

FACEBOOK I MESSENGER

Rozmawiaj i pomagaj klientom,

którzy znają Twoją firmę

Reaguj błyskawicznie na wiadomości kierowane do Twojej firmy za pośrednictwem Facebooka. Wykorzystaj profesjonalnie przygotowanego asystenta odpowiedzi.

W internecie wszystko dzieje się natychmiast. Internauci, w tym Twoi klienci, przyzwyczajeni są do bezpośredniej komunikacji z całym światem. Tu i teraz, bez czekania. Co jednak w przypadku, gdy wiadomość zostaje wysłana w czasie, gdy Twoja firma jest zamknięta i nikt nie znajduje się przed komputerem? Z pomocą przychodzi dobrze skonfigurowany asystent odpowiedzi, który przekaże klientom najważniejsze informacje podczas Twojej nieobecności.

service-contact-messanger
service-contact-facebook
KOMENTARZE Z FACEBOOKA NA FIRMOWYM BLOGU

Zaangażuj klientów w rozmowę

i zdobądź dostęp do ich znajomych

Wykorzystaj firmowego bloga do kontaktu z potencjalnymi klientami i ich znajomymi z Facebooka.

Zastąpimy tradycyjne komentarze na Twoim blogu modułem największego portalu społecznościowego na świecie. Dzięki temu będziesz wiedział, z kim rozmawiasz i zyskasz okazję do dotarcia ze swoją ofertą również do znajomych Twoich rozmówców, którzy w innych okolicznościach mogliby nigdy nie trafić na Twoją stronę internetową.

NEWSLETTERY I GRUPY MAILINGOWE

Zbuduj grupę lojalnych klientów

czekających na odpowiednią ofertę

Postaw na długofalowe relacje w biznesie z wykorzystaniem e-mail marketingu. Zbuduj grupę lojalnych klientów i informuj ich o nowościach w swojej ofercie.

Firmowy newsletter daje Ci możliwość bezpośredniej, spersonalizowanej komunikacji z klientami Twojej firmy. Gdy czytamy maila, nie robimy niczego innego. Na chwilę skupiamy całą swoją uwagę na jednej, aktualnie otwartej wiadomości. Dla Twojej firmy do doskonała okazja sprzedażowa. Nie przegap jej!

service-contact-newsletter

Twoi klienci potrzebują wielu różnych sposobów

nawiązania kontaktu z Twoją firmą

USŁUGI W PAKIECIE

Co jeszcze otrzymasz w pakiecie?

Sprawdź nasze usługi: