Jasne zasady współpracy

Nikt nie lubi być zaskakiwany. Zwłaszcza dodatkowymi kosztami. Dlatego już na początku otwarcie mówimy o naszym modelu pracy. Z korzyścią dla obu stron.

Zasady Tworzenia Stron Internetowych

Partnerski model współpracy

Współpracujemy na jasnych zasadach od samego początku. Otwarcie deklarujemy, co wchodzi w zakres realizacji, których się podejmujemy. Żadnego projektu nie traktujemy jak jednorazowej okazji. Interesuje nas długofalowa współpraca. Chcemy rozwijać się i rosnąć wraz z Twoją firmą.

Mówimy i piszemy w zrozumiały sposób. Unikamy branżowego slangu i technicznych określeń. Odbieramy telefony i szybko odpowiadamy na wszystkie wiadomości. Uważamy, że biznes robią ludzie, nie firmy. Lubimy spotykać się na mieście i rozmawiać przy kawie ☕

Stworzymy to, czego naprawdę potrzebujesz

Nie korzystamy z gotowców i przeładowanych szablonów, które sam możesz kupić za 40 dolarów. Strony internetowe budujemy od podstaw. Projektujemy grafikę, piszemy kod, tworzymy treści i prowadzimy działania marketingowe. Robimy to z uwzględnieniem specyfiki Twojej branży, potrzeb Twoich klientów i działań Twojej konkurencji.

Dbamy, by nasze realizacje były skuteczne. Tworząc od postaw, mamy pełną swobodę w doborze rozwiązań i narzędzi, które najlepiej pomogą w realizacji Twoich celów. Cenimy Twój czas i dbamy o Twój budżet. Pracujemy, byś mógł mierzyć wyżej. W biznesie i w Internecie.

1. Planowanie

Określenie Twoich potrzebSprawdzamy, czego potrzebujesz, by skuteczniej realizować swoje cele biznesowe.
Przedstawienie rozwiązańProponujemy wykorzystanie konkretnych funkcjonalności i narzędzi na stronie internetowej.
Specyfikacja projektuSzczegółowo opisujemy przyjęte rozwiązania i podpisujemy umowę na ich realizację.

2. Projektowanie

Projekt strony głównejProjektujemy nawigację, dobieramy kolorystykę, dbamy o typografię. Tworzymy układ strony głównej i proponujemy przekaz marketingowy.
Opracowanie podstronTworzymy grafikę dla zaplanowanych funkcjonalności. Projektujemy układ treści poszczególnych działów. Dbamy o atrakcyjną formę przekazu.

3. Wdrożenie

Kod dla przeglądarkiBudujemy witrynę, którą zobaczysz na swoim ekranie. Dostosowujemy stronę do telefonów i tabletów.
Kod dla serweraŁączymy stronę z serwerem i systemem zarządzania treścią. Dzięki temu będzie można swobodnie zmieniać jej zawartość.
Testy i optymalizacjaSprawdzamy, czy wszystko działa poprawnie. Optymalizujemy napisany wcześniej kod, by działał szybko.

4. Wypełnienie i publikacja

Zamieszczenie treściUruchamiamy stronę na roboczym serwerze. Możesz wypełnić ją treścią samodzielnie, bądź zlecić to naszym copywriterom.
Publikacja pod Twoim adresemWypełnioną stronę publikujemy pod Twoim adresem. Od teraz będzie można na nią wejść, wpisując adres do przeglądarki.

5. Analiza i optymalizacja

Analiza ruchu na stronieSprawdzamy, jakim zainteresowaniem wśród klientów cieszy się Twoja nowa strona internetowa.
Zabezpieczenie witrynyDajemy Ci pakiet Bezpiecznej Strony Internetowej za darmo - na 30 dni od uruchomienia witryny.
Prowadzenie i aktualizacjaZawartością witryny możesz zająć się sam, ale chętnie pomożemy Ci w ramach pakietu Dobrze Prowadzonej Strony.
Partnerskie relacje stawiamy na pierwszym miejscu

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności