RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

Tworzenie stron internetowych

dostosowanych do komórek i tabletów

Zadbaj o realizację celów marketingowych Twojej firmy już na etapie tworzenia strony www. Wykorzystaj najnowsze technologie, by skutecznie zachęcić klientów do skorzystania z Twojej oferty.

service-www-responsive
TWORZENIE RESPONSYWNYCH STRON WWW

Strona WWW stworzona

z myślą o każdym urządzeniu

Masz gwarancję poprawnego działania firmowej strony internetowej na tabletach, komórkach i innych urządzeniach mobilnych. Zyskaj pewność, że zawsze prezentujesz swoją ofertę z najlepszej strony.

Twój potencjalny klient może szukać w internecie na wiele sposobów. Być może robi to z komputera w biurze, w godzinach pracy. Być może przegląda oferty w pociągu korzystając z komórki. A może woli wygodnie zapoznać się z Twoją ofertą, siedząc na kanapie z tabletem w ręku.

Strona internetowa Twojej firmy musi być przygotowana na każdy z tych scenariuszy. W MierzWyzej.pl tworzenie stron internetowych zawsze zaczynamy od wdrożenia rozwiązań, które pozwalają stronie www rozpoznać urządzenie, na jakim jest wyświetlana. Dzięki temu stron internetowa może dostosować sposób prezentowania treści do ekranu, z którego korzysta Twój klient. Na komórce, tablecie i innych urządzeniach mobilnych Twoja oferta będzie prezentować się tak samo dobrze, jak na komputerze czy laptopie.

INDYWIDUALNY PROJEKT GRAFICZNY

Zyskaj pełną kontrolę

nad wyglądem strony WWW

Skorzystaj z prostego sposobu komunikacji z grafikiem i weź aktywny udział w tworzeniu strony internetowej dla Twojej firmy.

Zaprojektujemy dla Ciebie stronę internetową od podstaw. Nasi graficy stworzą wygląd strony www na podstawie wcześniejszych ustaleń. Następnie otrzymasz od nas odnośnik do projektu, który obejrzysz w przeglądarce internetowej, tak jak każdą inną stronę www. Jeśli będziesz chciał coś zmienić w wyglądzie witryny - wystarczy, że klikniesz w ten element i napiszesz swój komentarz.

Nie trać czasu na tłumaczenie, o jakie zmiany Ci chodzi. Nie ucz się technicznego słownictwa i określeń. Wskaż miejsce na projekcie, by poprosić o zmiany. Intuicyjnie, szybko i wygodnie.

service-www-changes-2
service-www-editor
INTUICYJNY EDYTOR WIZUALNY

Swobodnie zmieniaj stronę firmy

bez zatrudniania programisty

Dostosuj treść i projekt strony internetowej kilkoma prostymi kliknięciami. Zmieniaj ofertę i rozwijaj swój biznes bez obaw o dodatkowe koszty.

Wykorzystaj intuicyjny w obsłudze Edytor Wizualny, by zmodyfikować firmową stronę www. Tworzenie stron internetowych jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. Przy użyciu Edytora Wizualnego możesz tworzyć nawet skomplikowane strony www za pomocą zwykłej komputerowej myszki.

Edytuj swoją stronę internetową z podglądem na żywo. Chcesz zmienić tekst na stronie? Kliknij w niego i wpisz nowy! Chcesz zmienić fotografię? Kliknij w nią i wybierz nową. Chcesz dodać mapę do zakładki z informacjami o firmie? Przeciągnij moduł mapy i wpisz lokalizację. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz zmieniać swoją stronę szybko, intuicyjnie i bez wydatków na programistę.

NIEOGRANICZONA LICZBA PODSTRON I ZAKŁADEK

Dodaj dowolną liczbę podstron

bez dodatkowych kosztów

Rozbudujesz swoją stronę internetową, gdy Twój biznes się rozwinie.

Zapomnij o dodatkowych kosztach za dodanie nowych podstron i zakładek do witryny Twojej firmy. W MierzWyzej.pl nie limitujemy liczby podstron i zakładek, które możesz dodać do swojej strony internetowej. Jeśli po jakimś czasie w Twojej ofercie pojawi się nowy produkt lub usługa, dodasz ją do swojej internetowej oferty kilkoma prostymi kliknięciami. A jeśli nowe podstrony nie będę elementami oferty? Żaden problem. A co, jeśli zamiast jednej podstrony, będziesz chciał dodać ich np. 30? Ok, Twoja strona będzie na to gotowa w każdym momencie :-)

service-www-pages
HOSTING I DOMENY .PL / .COM.PL

Ciesz się szybkim działaniem

na zoptymalizowanym serwerze

Nie trać klientów, każąc im czekać na załadowanie się Twojej strony internetowej.

Szybkość działania strony www jest niezwykle istotna, szczególnie w przypadku witryn firmowych. Jak wskazują badania, po 5 sekundach ładowania strony, Twój biznes traci połowę potencjalnych klientów, a liczba zapytań ofertowych i transakcji z internetu spada o 40%. Dlatego w pakiecie ze stroną internetową w MierzWyzej.pl otrzymujesz miejsce na szybkim i stabilnym serwerze. Dyski SSD i infrastruktura zoptymalizowana do działania z naszym systemem zarządzania treścią sprawia, że klienci szybko i komfortowo zapoznają się z ofertą Twojej firmy.

PROFESJONALNE FOTOGRAFIE

Pokaż firmę z najlepszej strony

dzięki profesjonalnym zdjęciom

Dodaj atrakcyjności swojej ofercie, dzięki wykorzystaniu profesjonalnych zdjęć i materiałów graficznych przy projektowaniu strony www.

Często dobra fotografia lub ilustracja mówi więcej, niż obszerna i dokładna specyfikacja produktu bądź usługi. Wiemy jak istotną rolę odgrywa obraz w procesie sprzedażowym, dlatego do wszystkich tworzonych strony internetowych dołączamy zestaw profesjonalnych zdjęć. Dobierzemy fotografie na Twojej stronie www tak, by doskonale ilustrowały ofertę firmy i podnosiły jej atrakcyjność.

service-www-photos
service-www-copywriting
COPYWRITING - TREŚĆ NA STRONĘ WWW

Jasno przedstaw swoją ofertę

profesjonalnym tekstem

Podkreśl zalety Twojej firmy i jej oferty. Zamiast pisać o cechach własnych produktów bądź usług, komunikuj korzyści, jakie dają one Twoim klientom.

Ponieważ wiemy, że pisanie językiem korzyści może być trudne, wyręczymy Cię w wypełnianiu strony internetowej treścią. Stworzymy profesjonalne teksty, które w atrakcyjny sposób opowiedzą klientom o ofercie Twojej firmy. Dobrym słowem zachęcimy do kontaktu i zwiększymy sprzedaż.

Treść, którą zamieścimy na Twojej stronie www, pisana będzie z myślą o działaniach marketingowych w wyszukiwarkach i komforcie czytelnika. Dzięki copywritingowi, tworzenie strony internetowej Twojej firmy zakończy się szybciej, Ty oszczędzisz czas potrzebny na pisanie i jednocześnie zmniejszysz budżet reklamowy niezbędny do zdobycia klienta w przyszłości.

WIELE WERSJI JĘZYKOWYCH STRONY WWW

Dodaj obsługę wielu języków

i sprzedawaj za granicą

Docieraj do klientów bez względu na to, jakim językiem posługują się na co dzień. Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, która pozwoli zaprezentować ofertę firmy w wielu językach. Nie ważne, czy odwiedzają Cię klienci zza granicy, czy masz obcojęzycznych klientów w Polsce. Dzięki wsparciu dla obsługi wielu języków, Twoja strona będzie zrozumiała dla każdego.

service-www-multilangual
service-www-blog
FIRMOWY BLOG

Dziel się wiedzą i zdobywaj klientów

z naturalnego ruchu Google

Wykorzystaj potencjał "content marketingu" i zbuduj wizerunek eksperta w swojej branży. Jednocześnie!

Firmowy blog pozwoli Ci w obszerny sposób odpowiedzieć na często wyszukiwane przez Twoich klientów pytania. Podziel się swoją wiedzą w internecie, a po pewnym czasie klienci zaczną trafiać na Twój artykuł w Google. W ten sposób masz szansę pokazać się w roli eksperta, zaprezentować swoją firmę i zachęcić do skorzystania z jej usług. Wskażemy Ci tematy atrakcyjne dla Twoich klientów i podpowiemy, jak skutecznie dzielić się wiedzą na blogu.

Strona interentowa Twojej firmy powinna

skutecznie pozyskiwać klientów

USŁUGI W PAKIECIE

Co jeszcze otrzymasz w pakiecie?

Sprawdź nasze usługi: