SKUTECZNY MARKETING I REKLAMA W INTERNECIE

Rozwiązania marketingowe, dzięki którym

zdobędziesz nowych klientów i zlecenia z internetu

Zdobywaj klientów i zlecenia z internetu dzięki skutecznej reklamie dla firmy. Wykorzystaj efektywne strategie marketingowe i zmień swoją stronę internetową w kanał pozyskiwania klientów.

marketing-intro-img
KAMPANIA GOOGLE ADWORDS

Wyprzedź konkurencję w Google

i zdobywaj nowych klientów

Dotrzyj do klientów zainteresowanych Twoją ofertą, dokładnie w chwili, gdy szukają jej w internecie. Zajmij pozycję na najlepszych miejscach w Google.

W prezencie na pierwszą kampanię Google AdWords otrzymasz od nas do 500 zł do wydania na reklamę w internecie. Sięgnij po te środki i pozyskaj potencjalnych klientów, którzy odwiedzą Twoją stronę niezwłocznie po uruchomieniu kampanii linków sponsorowanych w Google. Rozwijaj swoją firmę z prawdopodobnie najskuteczniejszą w internecie metodą reklamy.

service-marketing-aw
service-marketing-display
REKLAMA "ŚLEDZĄCA" (REMARKETING) I BANERY

Przypominaj klientom swoją ofertę

gdy podejmują decyzję o zakupie

Wyświetlaj dedykowane reklamy osobom, które odwiedziły Twoją stronę internetową, ale nie nawiązały kontaktu, ani nie złożyły zamówienia.

Remarketing w ramach Google AdWords daje Ci możliwość towarzyszenia klientom, którzy porównują oferty i rozważają decyzje o zakupie. Specjalne przygotowane banery reklamowe wyświetlą się potencjalnym klientom podczas ich codziennego przeglądania internetu. Reklama przypomni im o ofercie Twojej firmy podczas używania aplikacji w telefonie, przeglądania portali na tablecie, a nawet podczas pracy na komputerze.

WIZYTÓWKA W MAPACH GOOGLE

Dotrzyj do klientów w pobliżu

i prezentuj okazje na Mapie Google

Daj się znaleźć klientom nie tylko w Google, ale także na mapie. Docieraj do klientów w pobliżu Twojej siedziby i zachęcaj ich do wizyty.

Dzięki obecności na Mapach Google, możesz przekazać użytkownikom najważniejsze informacje. Numer telefonu, godziny otwarcia, zdjęcia i oferty ułatwią klientom kontakt z Tobą i zachęcą do skorzystania z oferty Twojej firmy. Opinie mają zaś moc przekonywania klientów, że warto wybrać właśnie Ciebie!

service-marketing-mapa
KATALOGI FIRMOWE

Udostępnij swoje dane kontaktowe

i daj się znaleźć klientom

Buduj pozycję swojej firmy w internecie, dzięki obecności w katalogach branżowych.

Ułatw klientom znalezienie w internecie biznesu, który prowadzisz. Zadbamy, by wizytówki Twojej firmy znalazły się w najważniejszych branżowych katalogach firm, które Google bierze pod uwagę przy ocenie jakości stron internetowych. Dzięki temu, witryna Twojej firmy stanie się łatwiejsza do znalezienia w wyszukiwarce.

NEWSLETTER

Buduj lojalność klientów

regularnym kontaktem

Informuj klientów o okazjach, promocjach i życiu Twojej firmy. Buduj bazę lojalnych odbiorców i dostosuj swoją ofertę do ich indywidualnych cech i potrzeb.

Regularnie wysyłany newsletter pozwoli Ci utrzymać stały kontakt z grupą najbardziej lojalnych klientów. Dzięki segmentacji odbiorców będziesz mógł skierować swoje wiadomości do odpowiednich osób, we właściwym czasie, ze zindywidualizowanym komunikatem. Dostosujemy Twoje wiadomości ze względu na płeć klientów i ich zarejestrowane zachowania. Dzięki temu niższym kosztem uzyskasz więcej zapytań i zamówień.

service-marketing-newsletter
service-marketing-blog
BLOG I DZIAŁANIA CONTENT MARKETINGOWE

Dziel się wiedzą z klientami

buduj wizerunek eksperta w branży

Odpowiadaj na pytania, które Twoi klienci wpisują w wyszukiwarkę Google i zyskaj organiczny i wysoki jakościowo ruch na swojej stronie internetowej.

Każdy artykuł napisany na firmowym blogu, bądź w innym miejscu w sieci, pozwoli dotrzeć Ci do osób z problemem, którego rozwiązanie może zaoferować Twoja firma. Zyskasz przy tym nie tylko klientów aktywnie poszukujących Twojej oferty, ale też zbudujesz wizerunek eksperta, który ułatwi Ci zdobycie zaufania kontrahentów.

GOOGLE ANALYTICS I GOOGLE DATA STUDIO

Sprawdzaj skuteczność działań

w raportach wprost od Google

Zachowaj pełną kontrolę nad budżetem reklamowym przeznaczanym na Google AdWords i inne działania marketingowe. Dzięki Google Analytics i raportom Google Data Studio masz gwarancję, że dane o skuteczności prowadzonych kampanii są rzetelne i pochodzą z niezależnego źródła - wprost od Google.

Raporty nt. ruchu na stronie internetowej Twojej firmy aktualizowane są na bieżąco. Możesz więc w czasie rzeczywistym śledzić odwiedziny, lokalizacje użytkowników, urządzenia z których korzystają i dziesiątki innych parametrów, charakteryzujących Twoich potencjalnych klientów. A wszystko to w wygodnej w obsłudze i czytelnej formie.

service-www-raporty

Twoja firma powinna zdobywać zlecenia i klientów

dzięki działaniom w internecie

USŁUGI W PAKIECIE

Co jeszcze otrzymasz w pakiecie?

Sprawdź nasze usługi: