Poznaj opinie zadowolonych klientów,
którzy wystartowali z nami na podbój Internetu ;-)

Sprawdź, co mówią o nas klienci i przedstawiciele wybranych firm, dla których mamy przyjemność pracować.
Dołącz do tego grona - MierzWyżej w internecie i biznesie!

Kampania AdWords

Skutecznie docieraj do klientów zainteresowanych Twoją ofertą, dokładnie w momencie, gdy szukają jej w Google. Nie marnuj środków. Skierujemy Twoją reklamę precyzyjnie do potencjalnych klientów.

Content Marketing

Zdobywaj klientów poprzez ciekawe i wartościowe treści. Odpowiadaj na pytania, które klienci wpisują w Google. Zdobywaj zaufanie nowych odbiorców, dzięki artykułom, które napiszemy dla Ciebie.

Responsywna strona www

Przygotuj swoją firmę na wizyty klientów z urządzeń mobilnych. Stworzymy dla Twojej firmy stronę internetową dostosowaną do każdego urządzenia: od komputera, przez tablet, aż po komórkę.

Narzędzia do kontaktu

Bądź zawsze w kontakcie ze swoim klientem. Na stronie internetowej Twojej firmy uruchomimy skuteczne narzędzie do kontaktu. Zamiast czekać na ruch klienta, nich Twoja firma rozpocznie rozmowę.

Integracja z Facebookiem

Sięgnij po biznesowy potencjał, jaki kryje w sobie największy portal społecznościowy na świecie. Zintegrujemy stronę Twojej firmy z Facebookiem, by dotrzeć do nowych klientów i ich znajomych.

Projektowanie graficzne

Pokaż swoją firmę z najlepszej strony. Zaprojektujemy Twoją obecność w internecie w najmniejszych detalach: od logo, przez stronę www, po banery reklamowe i media społecznościowe.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

By zdobywać klientów
w internecie

potrzebujesz więcej niż tylko strony internetowej

By zdobywać zlecenia w internecie, stronę www Twojej firmy muszą odwiedzać potencjalni klienci. Pomożemy Ci ich zdobyć, łącząc działania z wielu różnych dziedzin, takich jak: SEM, optymalizacja SEO, content marketing, programowanie, projektowanie graficzne, copywriting i kilku innych. Dokładnie tak, jak zrobiliśmy to dla naszych zadowolonych klientów.

Twoja firma potrzebuje

OPINIE KLIENTÓW

Definicja profesjonalizmu. Pełne wsparcie i elastyczność w działaniu. Doskonała współpraca z efektem końcowym przewyższającym oczekiwania.

Jarosław Ostrowski, Biuro Projektowe Ostrowscy

Przygotowano dla mojego gabinetu bardzo estetyczną stronę www i skuteczną kampanię AdWords. Przesyłane na bieżąco raporty z wynikami działań pozwalają zorientować się w efektach z każdego miesiąca. Tak powinno robić się reklamę w internecie. Polecam!

Teodozja Arkuszewska, Medycyna Estetyczna Estetis

Profesjonalna firma, fachowe porady przy reklamie internetowej, oraz przy tworzeniu strony internetowej. Pan Grzegorz rozwiąże nawet największe problemy w tych dziedzinach!

Marek Ludynia, Instalmar

Working with them was a excellent experience, from project brief until delivery. They have been very professional, and offer their support during crucial moments.

Simo Alaoui, Quanticapps Ltd.

Firma godna polecenia. Zakres wykonanych prac świadczy o tym iż współpraca z jest na najwyższym poziomie.

Robert Faber, InterArt

Nowa strona internetowa naszej firmy jest prosta w obsłudze i odpowiada na wszystkie potrzeby klientów. Doskonale współgra z reklamą w Google. Dzięki kampanii AdWords dotarliśmy już do wielu osób i zdobyliśmy nowych klientów. Oferowane przez MierzWyzej.pl połączenie profesjonalnej strony www i dobrze prowadzonego marketingu jest zestawem, który mogę szczerze rekomendować każdej firmie.

Anna Ława, Domikon Sp. z o.o.

Nowa strona powstała szybciej, niż się spodziewaliśmy. Wersje językowe pozwalają nam prowadzić sprzedaż zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Maria Cichoń, Zakład Stolarski Cichoń

Spotkaliśmy się z dużym zaangażowaniem. Zasugerowano nam dobre rozwiązania i uwzględniono specyfikę branży, w której działamy. Realizacja przebiegła sprawnie, a z efektu końcowego i współpracy jesteśmy zadowoleni.

Tomasz Cierpisz, Sybet Sp. z o.o.

Możemy polecić naszą współpracę jako przykład sprawnie, terminowo oraz rzetelnie wykonanego zlecenia. Widać jak duża waga przykładana jest do pozostawania w bieżącym kontakcie z klientami, co pozwala zorientować się w prowadzonych pracach. Do podjęcia stałej współpracy skłoniła nas wysoka jakość wykonywanych usług, doradztwo, oraz zaangażowanie całego zespołu.

Marzena Jarosławiecka, Biuro Rachunkowe AGMA

STAWIAMY NA DŁUGOFALOWE RELACJE

Twoja obecność w sieci

rozwija się wraz z Twoją firmą

Obecność firmy w internecie jest procesem ciągłym i dynamicznym. Wraz z upływem czasu i rozwojem biznesu, może zmienić się oferta Twojej firmy, obszar na którym działa, a nawet grupa docelowa, do której kierowana jest oferta. Dlatego musisz być pewien, że zarówno firmowa strona internetowa, jak i prowadzone działania reklamowe są elastyczne i gotowe na zmiany w Twoim biznesie.

W MierzWyzej.pl oferujemy wyłącznie takie rozwiązania. Nasze responsywne strony internetowe, wygodne narzędzia do kontaktu, spójną identyfikację wizualną i skuteczny marketing zgrupowaliśmy w pakietach dostosowanych do możliwości i potrzeb firm na każdym etapie rozwoju. Gdy z naszą pomocą Twój mały biznes staje się średnim, a średni - dużym, mamy pakiet odpowiadający na nowe wyzwania, przed którymi staje Twoja firma.

Możliwości rozwoju, jakie otwiera przed Twoją firmą są niezwykłe. Tylko tutaj małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skutecznie rywalizować nawet z dużymi korporacjami. Marketing internetowy wyrównuje szanse. Twoja firma nie musi dysponować setkami tysięcy złotych na reklamę miesięcznie, by rywalizować z liderami branży. Dzięki kompleksowym i przemyślanym rozwiązaniom, nawet mała firma w internecie może tę rywalizację wygrać.