IDENTYFIKACJA WIZUALNA FIRMY

Profesjonalne logo i spójna

identyfikacja wizualna Twojej firmy

Wyróżnij się na tle konkurencji i daj się zapamiętać swoim klientom. Zbuduj spójną i wzbudzającą zaufanie markę online i offline, korzystając z profesjonalnej identyfikacji wizualnej firmy.

service-ci-logo
PROJEKTOWANIE LOGO DLA FIRMY

Wyróżnij swoją firmę i jej ofertę

na tle konkurencji

Oznacz swoje produkty i ofertę unikalnym i łatwym do zapamiętania symbolem Twojej firmy. Użyj profesjonalnego logo, by zapaść w pamięć klientom.

Logo jest twarzą Twojej firmy. To właśnie ten znak klienci będą widzieć, gdy usłyszą o Twojej marce. Tak jak Ty widzisz złote łuki w kształcie litery "M", gdy pomyślisz o McDonald's, czy charakterystyczną "łyżwę" na wspomnienie o Nike. Dlatego logo Twojej firmy musi być proste, łatwe do zapamiętania i odtworzenia w każdych warunkach i na każdym materiale. Dokładnie taki znak zaprojektujemy dla Ciebie w ramach naszych pakietów.

PROJEKTOWANIE WIZYTÓWEK

Daj się zapamiętać

dzięki firmowej wizytówce

Zdobywaj nowe kontakty i nawiązuj relacje biznesowe, dzieląc się swoimi danymi na unikalnej, indywidualnie zaprojektowanej wizytówce.

Ten niewielki kartonik nadal jest powszechnie wykorzystywany i Twoja firma nie może się bez niego obejść. Wizytówka często bywa początkiem owocnej współpracy, dlatego musi być prosta, czytelna i spójna z wizerunkiem całej Twojej firmy. W ten sposób stanie się częścią opowieści o marce, którą budujesz.

service-ci-businesscard
PAPIER FIRMOWY

Twórz dokumenty

oznaczone logo Twojej firmy

Twoje dokumenty, oferty, faktury i umowy będą reklamować Twoją firmę. Zarówno online, jak i po wydrukowaniu.

Zmień biurokratyczne obowiązki i nieodłączną "papierologię" w jeszcze jeden element budujący spójny wizerunek Twojej firmy. Przygotujemy papier firmowy opatrzony Twoim logo i najważniejszymi danymi Twojej firmy. Wykorzystasz go zarówno przy wysyłaniu dokumentów e-mailem, jak i w druku.

WIZYTÓWKA W KODZIE QR

Korzystaj z technologii

także w materiałach drukowanych

Ułatw kontrahentom dodanie Cię do listy kontaktów w komórce, bądź odeślij ich do firmowej strony internetowej jednym szybkim skanem kodu QR.

Kod QR (ang. Quick Response - szybka odpowiedź) to technologia pozwalająca wykorzystać multimedialne możliwości współczesnych telefonów i tabletów m.in. w materiałach drukowanych. Kod QR może zawierać wiele różnych informacji. Zakodujemy je dla Ciebie, by ułatwić pełne wykorzystanie potencjału spójnej marki Twojej firmy, także poza internetem.

service-ci-qucode
service-ci-print
RABATY NA PROJEKTY MATERIAŁÓW DRUKOWANYCH

Buduj identyfikację wizualną firmy

taniej ze specjalnym rabatem

Teraz stać Cię na więcej elementów drukowanych. Ze specjalnym rabatem przypisanym do Twojego pakietu usług, możesz zamówić projekty firmowych teczek, długopisów, pieczątek, kopert i innych materiałów, oszczędzając nawet 20% ich wartości.

Daj swojej firmie więcej niż standard, a my docenimy Twoje starania przy obniżając cenę za przygotowanie projektów materiałów do druku. Nie musisz decydować się od razu - raz przyznany rabat obowiązuje przez cały okres naszej umowy. Co więcej, może być wykorzystany wielokrotnie!

Identyfikacja wizualna Twojej firmy musi być

spójna i profesjonalnie wykonana

USŁUGI W PAKIECIE

Co jeszcze otrzymasz w pakiecie?

Sprawdź nasze usługi: